Domov / Záhradná technika / Vozíky

HV 500-5 PROFI


Žiadne hodnotenie. Kód: 408-004 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Vozík HV 500-5 Profi, Vyklápacie korba (ručne), "AUTO" kolesá 155/70, R 13 na ložiskách, nosnosť 500 kg, ... VÁŠ BONUS K VOZÍKU: sada odrazok
Výrobca: VARES
Dostupnosť:
899,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
HV 500-5 PROFI

 Prívesný vozík HV 500-5 profi. Najrobustnější z rady HV určený pre Agzat, Vari , Mountfield,  SUPA, DAKR, Ruris, MKS kultivátor aj.  Vyklápacie korba (ručne), "AUTO" kolesá 155/70, R 13 na ložiskách, nosnosť 500 kg, ... 

VÁŠ BONUS K VOZÍKU: sada odrazok 
K dokúpenia ODPORÚČAME: Technické osvedčenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách 
Technické osvedčenie v kombinácii so sadou predpísaných odrazových skiel oprávňuje K jazde na ceste CELÚ VAŠU SÚPRAVU = vozík + ťažnú jednotku (Váš kultivátor). Vozík je vozidlo neevidované (nemá ŠPZ) nemusíte ho teda nikde prihlasovať. Na vozík alebo celú súpravu môžete uzavrieť povinné ručenie. Výpis z technického osvedčenia ("malý techničák") vozte pri jazde po verejných komunikáciách so sebou.
 
Ku každému vozíku je potrebné dokúpiť záves!!!
 
Všetky verzie vyrábame a dodávame lakované práškovou farbou ( štandardne RAL 3002 ) . Vozíky sú brzdené nožnou a ručnou brzdou , vybavené sedačkou a majú sklápaciu korbu s vyklápacím a zároveň odnímateľným zadným čelom . Všetky vozíky sú schválené Ministerstvom dopravy a spojov Českej republiky pre prevádzku na verejných komunikáciách , za podmienok , že sú vybavené sadou odrazových skiel a technickým preukazom , ktorý na základe uvedenej výnimky vystavuje výrobca .
 Vozíky sú pripojiteľné za všetky bežné typy kultivátorov ( VARI , UNI , MF70 , MOUNTFIELD ... ) .
 
Ako to , že si " môžeme dovoliť " znížiť ceny vozíkov ? Pretože už viac ako 15 rokov zbierame skúsenosti v oblasti výroby záhradnej a poľnohospodárskej techniky podarilo sa nám už maximálne zdokonaliť a zefektívniť všetky výrobné a technologické postupy . Neustále rastúcim dopytom po výrobkoch značky VARES z európskych i ďalších trhov , vzrastá celkový objem samotnej výroby . Tieto skutočnosti spolu s udržaním konkurencieschopnosti na zahraničných trhoch nás vedú k nutné automatizáciu výroby . Najvýznamnejším činiteľom , ktorý nám teda umožňuje ponúknuť zaujímavejšie ceny výrobkov ( vozíkov ) , je zavádzanie nových CNC technológií na všetky výrobné úrovne . Práve v súčasnej dobe sme sprevádzkovali ďalšie z automatizovaných výrobných liniek , ktoré nám pri zachovaní flexibility umožňujú znižovať vstupné výrobné náklady a tým získavame priestor pre zatraktívnenie nákupných cien vozíkov .
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.