Domov / Stavba a dielňa

Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI


Žiadne hodnotenie. Kód: 423-013 Novinka Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER je kompaktná, ľahká, mobilná, ľahko sa prenáša vďaka integrovanej rukoväti a ľahko sa skladuje.
Výrobca: ACTIVE
Dostupnosť:
849,00 € , plus doprava
 
Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI

Táto výkonná ľahká invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER má tichý chod s nízkou hlučnosťou a veľmi priaznivú spotrebu. Invertorová elektrocentrála je výborným pomocníkom najmä v prípadoch, keď potrebujete prenosný generátor s vysoko kvalitnou a čistou sínusovkou. Široké využitie je podporené konektivitou pripojenia - 1x 230V, 1x 12V.
Špeciálne opláštenie prístroja napomáha tichému chodu elektrocentrály, nízkym vibráciám napomáha uloženie motora na pružných silentblokoch, elektrocentrála je postavená na štyroch gumových nohách. Plne automatická regulácia s prispôsobením otáčok motora v závislosti na aktuálnom požadovanom zaťažení zaistí úsporu paliva, motor si pri nízkej záťaži sám elektronicky upraví otáčky a tým zníži spotrebu paliva.
Predovšetkým kvôli presnej elektronike táto kompaktná jednofázová kufríková elektrocentrála s invertorom s vysokým výkonom dosahuje veľmi stabilné krivky výstupného napätia. Invertorový generátor za použitia najnovšej elektroniky a najmodernejšej technológie a mikroprocesorov zaistí transformáciu striedavého prúdu na jednosmerný a späť na striedavý. Motor je prepojený s alternátorom s AC-DC-AC invertorom, ktorý pretransformuje vysokofrekvenčný striedavý prúd na jednosmerný prúd a potom na elektrický prúd s konštantným napätím a frekvenciou. THD ≤2% dodáva elektronicky regulovanú pravidelnú krivku výstupného napätia a ponúka perfektný sínusový výstup. Invertorová technológia tým zaistí bezrizikové pripájanie chúlostivých elektronických prístrojov s vysokými nárokmi na kvalitu prúdu.

Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER je vybavená niekoľkými bezpečnostnými a ochrannými prvkami. Ochranu proti preťaženiu zabezpečuje pri AC kontrola nadprúdovej ochrany meniča a pri DC kvalitná bezpoistková ochrana. Automatická kontrola hladiny oleja vďaka olejovému čidlu zaisťuje automatické vypnutie motora v prípade nízkej hladiny oleja. Ochrana proti preťaženiu generátora aj proti nízkej hladine oleja je indikovaná svetelnou signalizáciou.
 

Špecifikácia
Max. výkon 2,3 kW
Výkon prevádzkový 1,8 kW
Počet fáz 1
Elektrický výstup 1x 230V/50Hz AC 7,8A, 1x 12V DC 8,3A
Typ motora ACTIVE79, 4-takt OHV, vzduchom chladený
Obsah valca 79 ccm
Štartovanie ručné
Objem nádrže 4 L
Kontrolka hladiny oleja ÁNO
Krytie IP23
Hmotnosť 21 kg
Rozmery 46x29x50 cm
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.