Domov / Záhradná technika / Lisy a drviče ovocia / Lisy na ovocie

LIS na ovocie NEREZ - HYDRAULIC 18L/2t


Žiadne hodnotenie. Kód: 406-003 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Menšie, ale veľmi šikovný a robustný lis s hydraulickou bábikou 2t umiestnenú vo spodu koša. Jeho výhodou je vynikajúca manipulácia pri lisovaní, bábiku nie je potreba vyťahovať
Výrobca: VARES
Dostupnosť:
495,00 € , plus doprava
 
LIS na ovocie NEREZ - HYDRAULIC 18L/2t

Lisy na ovocie VARES HYDRAULIC 18L/2t PROFI nerezovej konštrukcie sú vyrobené pre spracovanie nadrveného ovocia s maximálnou výťažnosťou ovocnej štavy (muštu). Prednosťou týchto lisov je predovšetkým kôš vyrobený z nerezovej potravinárskej ocele sily 3 mm a prítlačnej dosky o sile 6 mm pre priamy styk s potravinami a odolné ovocným kyselinám.

Nerezová odkvapkávací misa s ideálne umiestneným vývodom so závitom ¾ "pre montáž ľubovoľného výpustného kohútika. Lisy sú dodávané vrátane hydraulickej bábiky 2t. Pre zachovanie maximálnej čistoty ovocné šťavy a urýchlenie a uľahčenie manipulácie pri zakladaní a vyprázdňovanie obsahu lisu odporúčame používať textilné vložku do lisu VARES PROFI. Vložky do lisu VARES PROFI sú používané tiež pre priemyselné lisovanie a vynikajú maximálnou tlakovou odolnosťou a zároveň čistotou výsledného produktu (muštu). Nie je nutné už ovocnú šťavu filtrovať.

Príslušenstvo za príplatok:

Textilná vložka do lisu 18L - 27 Eur
Kohútik pre lisy VARES - 19 Eur

Kohútik slúži na reguláciu odvodu šťavy z nerezovej odkvapkávacieho misy. Vďaka kohútika zastavíte výtok šťavy kedykoľvek budete potrebovať, ako napríklad výmena nádoby do ktorej šťavu stačíte.

POZOR - textilná vložka PROFI 18l nie je súčasťou dodávky.

Špecifikácia
Materiál skeletu nerez
Objem nádrže 18L
Hmotnosť 33 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.