Domov / Záhradná technika / Lisy a drviče ovocia / Lisy na ovocie

LIS na ovocie NEREZ - HYDRAULIC 50L/5t


Žiadne hodnotenie. Kód: 406-004 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Lis masívna konštrukcia s bábikou 5t umiestnenou navrch koša. Jednoduchá konštrukcia pre maximálny objem a výkon, ale zároveň s priaznivou cenou. Pre prestavanie kroku pri lisovaní je dodávaný bukový klát, ktorý sa umiestňuje pod hydraulickou bábiku
Výrobca: VARES
Dostupnosť:
645,00 € , plus doprava
 
LIS na ovocie NEREZ - HYDRAULIC 50L/5t

ODPORÚČAME K DRTIČI OVOCIE SHARK FRUIT

Lis masívna konštrukcia s bábikou 5t umiestnenou navrch koša. Jednoduchá konštrukcia pre
maximálny objem a výkon, ale zároveň s priaznivou cenou. Pre prestavanie kroku pri lisovaní je dodávaný bukový klát, ktorý sa umiestňuje pod hydraulickou bábiku. Objem koša 50 l zodpovedá
obsahu troch nádob drviče Fruit SHARK.

Lisy na ovocie VARES HYDRAULIC 50l/5t PROFI nerezovej konštrukcie sú vyrobené pre spracovanie nadrveného ovocia s maximálnou výťažnosťou ovocnej štavy (muštu). Prednosťou týchto lisov je predovšetkým kôš vyrobený z nerezovej potravinárskej ocele sily 3 mm a prítlačnej dosky o sile 6 mm pre priamy styk s potravinami a odolné ovocným kyselinám.

Nerezová odkvapkávací misa s ideálne umiestneným vývodom so závitom ¾ "pre montáž ľubovoľného výpustného kohútika. Lisy sú dodávané vrátane hydraulickej bábiky 5t. Pre zachovanie maximálnej čistoty ovocné šťavy a urýchlenie a uľahčenie manipulácie pri zakladaní a vyprázdňovanie obsahu lisu odporúčame používať textilné vložku do lisu VARES PROFI. Vložky do lisu VARES PROFI sú používané tiež pre priemyselné lisovanie a vynikajú maximálnou tlakovou odolnosťou a zároveň čistotou výsledného produktu (muštu). Nie je nutné už ovocnú šťavu filtrovať.

Príslušenstvo za príplatok:

Textilná vložka do lisu 50L - 37 Eur
Kohútik pre lisy VARES - 19 Eur

Kohútik slúži na reguláciu odvodu šťavy z nerezovej odkvapkávacieho misy. Vďaka kohútika zastavíte výtok šťavy kedykoľvek budete potrebovať, ako napríklad výmena nádoby do ktorej šťavu stačíte.

POZOR - textilná vložka PROFI 50 l nie je súčasťou dodávky

Špecifikácia
Objem nádrže 50L
Materiál skeletu nerez
Hmotnosť 53 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.