Domov / Záhradná technika / Štiepačky

Scheppach HL 760 LS + stojan


Žiadne hodnotenie. Kód: 150-046 Novinka Akcia
Horizontálna štiepačka na drevo Scheppach HL 760 LS zo stojanom. Max. štiepacim tlakom 7 t, dĺžka polien max. 52 cm, max. priemerom 25 cm. DOPRAVA ZADARMO!
Výrobca: Scheppach
Dostupnosť:
279,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Scheppach HL 760 LS + stojan

Horizontálny štiepač na drevo HL 760 LS zo stojanom

Doprava zadarmo!!!

Používate krb, otvorené ohnisko, gril alebo používate drevo na vykurovanie svojej chaty alebo domčeku, výkonný horizontálne štiepač na drevo Scheppach HL 760 LS sa Vám stane neoceniteľným pomocníkom. S ľahkosťou naštiepa aj čerstvé drevo rýchlosťou až 100 polien za hodinu. Pracuje ticho a na rozdiel od klasickej sekery aj úplne bezpečne. Napriek svojim kompaktným rozmerom vyvinie vysoký tlak až 7 ton a môže tak štiepať polená dlhá až 52 cm. Má ochrannú klietku, predĺžený pracovný stôl, poistku uvoľnenie polená pri výpadku prúdu, automatickú funkciu návratu piestu a vďaka držadlám a kolesám je taktiež plne mobilný. Unikátny v tejto cenovej kategórii je tiež vysoko kvalitný štiepací klin z kovanej ocele.

Štiepač je vybavený systémom VARIO, čo v praxi znamená, že si môžete nastaviť dráhu piestu podľa dĺžky polena a nemusíte tak zakaždým čakať, až sa piest vráti do najzadnejšej polohy. Dajú sa tak ušetriť až desiatky percent času a nemalá časť elektrickej energie. Užívateľ ďalej ocenia robustnú konštrukciu zaručujúce dlhú životnosť stroja a servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe.

Špecifikácia
Motor 230 V, 50 Hz
Príkon 2 200 W
Otáčky 2 840 ot / min.
Štiepací tlak 7 t
Olejová náplň 3,5 l
Dľžka polena max. 52 cm
Hmotnosť 55 kg
Priemer polena max. 25 cm
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.