Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Elektrické kosačky

Stiga Combi 340c


Žiadne hodnotenie. Kód: 110-026
Elektrická kosačka na trávu s ručným pojazdom a motorom s príkonom 1600 W a 40 litrovým zberným košom na trávu, ktorá môže byť použitá aj v režime zadného vyhadzovania alebo mulčovania.
Výrobca: STIGA
Dostupnosť:
215,00 € , plus doprava
 
Stiga Combi 340c

STIGA Combi 340c je elektrická kosačka na trávu s ručným pojazdom, tichá a ľahká, ktorá ponúka ticho a ľahkosť vďaka elektrickému motoru s príkonom 1600 W a nízkej hmotnosti 13 kg. Táto kompaktná kosačka má 40-litrový zberný kôš s okienkom na sledovanie naplnenia a potreby vysypať kôš, a praktickú rukoväť pre ľahké vysypávanie.
Combi 340c má záber kosenia 38 cm. Výška strihu je nastaviteľná do šiestich rôznych polôh v rozmedzí od 25 do 75 mm. Táto kosačka na trávu umožňuje taktiež použitie v režime mulčovania s dodanou mulčovacou vložkou. Mulčovanie je technika kosenia, ktorá kosí trávu na jemno a vracia ju späť do trávnika, pričom ponúka dve výhody v podobe výživy trávnika a eliminácia nutnosti likvidovať odpad. Rukoväť umožňuje nastavenie do dvoch rôznych polôh s použitím systému rýchleho uvoľnenia, a je možné ju tiež rýchlo sklopiť, aby sa zmenšil potrebný priestor na uloženie, keď sa nepoužíva.

Špecifikácia
Hmotnosť 13 kg
Mulčovanie ÁNO
Nastavenie pracovnej výšky centrálne - 6 polôh
Objem koša 40 l
Pracovný záber 38 cm
Maximálna plocha kosenia 600
Výkon motora 1,6 kW
Zadné vyhadzovanie ÁNO
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.