Domov / Záhradná technika / Vozíky / Vozíky pre štvorkolky

TDKS


Žiadne hodnotenie. Kód: 409-002 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Vozík sa špeciálne zníženým ťažiskom = vynikajúca vlastnosť pre jazdu v súprave so štvorkolkou. Nosnosť 300 kg. Slápěcí korba, vyklápacie a zároveň úplne odnímateľné zadné čelo = možnosť transportu dlhého materiálu. Neodpružená konštrukcia, povolená rýc
Výrobca: VARES
Dostupnosť:
483,00 € , plus doprava
 
TDKS
Vozík sa špeciálne zníženým ťažiskom = vynikajúca vlastnosť pre jazdu v súprave so štvorkolkou. Nosnosť 300 kg. Slápěcí korba, vyklápacie a zároveň úplne odnímateľné zadné čelo = možnosť transportu dlhého materiálu. 
Neodpružená konštrukcia, povolená rýchlosť max 20 km / h 
Kolesá 145x70-8 na ložiskách
 
 
Ponúkame ucelenú radu kvalitných závesných vozíkov . Vozíky sú vyrobené špeciálne pre úžitkové stroje ATV ( štvorkolky ) . Je u nich kladený dôraz na nízku vlastnú hmotnosť , maximálnu možnú nosnosť a komfortné jazdné vlastnosti prispôsobené terénu , do ktorého je vozík určený .
Nosnosť vozíkov je od 250 do 500 kg . Niektoré typy majú sklápaciu korbu , ktorá je zaistená jednoduchým mechanizmom , otvárateľné a odnímateľné zadné čelo . Brzdeným typom čtyřkolkového vozíka je TRS 500-5 , ktorý je vybavený nátlakovú brzdou , ostatné vozíky sú nebrzdené .
Specilaitou medzi vozíky je ATV 4x4 s unikátnou odpruženou konštrukciou ( odpruženými polonápravami ) a schválením pre prevádzku na verejných komunikáciách = s ŠPZ ! ! ! Tento typ je vynikajúcim spojením funkčnosti v terénnych podmienkach i bezpečné a oficiálne jazdy v meste .
Všetky typy vozíkov sú pred lakovaním ostrenie technológiou tlakového tryskania materiálu , povrchová úprava je prevedená vysoko kvalitnou práškovou farbou ( RAL 9005 ) .
Štandardne dodávame vozíky vhodné ku všetkým úžitkovým štvorkolkám , ktoré sú vybavené ťažnou guľou ISO 50 , alebo na objednávku s čapmi závesom .
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.