Domov / Záhradná technika / Vertikutátory / Vertikutátory motorové

WEIBANG WB 384 RC


Žiadne hodnotenie. Kód: 177-001 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Akcia
TOP PRODUKT. Vynikajúci pomer kvalita - cena. Motorový prevzdušňovač trávnikov WEIBANG 384 RC s motorom Loncin 5.0HP, šírka pracovného záberu je 380 mm, plynulé centrálne nastavením výšky, robustné šasi z vysokoakostnej ocele, zberný kôš s objemom 40l.
Výrobca: WEIBANG
Dostupnosť:
749,00 € , plus doprava
 
WEIBANG WB 384 RC
Motorový prevzdušňovač trávnikov WEIBANG 384 RC s motorom Loncin 5.0 HP, šírka pracovného záberu je 380 mm, plynulé centrálne nastavením výšky, robustné šasi z vysokoakostnej ocele, zberný kôš s objemom 40l. Hriadeľ je osadená 22 profesionálnymi flexi nožmi - táto konštrukcia eliminuje možné poškodenie nožov alebo celé hriadeľa. Hriadeľ je uložená v masívnych ložiskách. Hmotnosť prevzdušňovače je 46 kg.
 
Vertikutácia trávnika má za účel znížiť množstvo stariny a machu v nadzemnej vrstve a tým zvýšiť cirkuláciu vzduchu, rýchlosti priesaku vody a živín do vegetačnej vrstvy a zároveň zvýšiť prívod svetla. Vertikutácia zároveň podporuje rast koreňového systému trávnika a pôsobí preventívne proti tvorbe hubových chorôb trávnika.
 

WEIBANG-Garden Machines je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom a výrobou záhradnej techniky s obchodným sídlom spoločnosti v belgických Antverpách.

 Robustnosť, komfort, spoľahlivosť a vynikajúci pomer výkon-cena sú hlavnými znakmi tejto značky, ktorá si postupne získava obľubu u stále širšej verejnosti po celom svete.

Špecifikácia
Motor Loncin 5,0 HP, 4 takt
Objem motora 163 ccm
Štartovanie Ručné
Šírka kosenia 380 mm
Objem koša 40 l
Podvozok Kvalitné oceľové
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 46 kg
Vymeniteľné nože áno
Flexi profi nože áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.