Domov / Záhradná technika

WEIBANG WB 506 SCVE 6in1 s pojazdom a 7 rýchlostnou prevodovkou RED LINE + elektro štart


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-034 Novinka Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Kosačka WB 506 SCVE 6in1 RED LINE + elektro štart je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom.
Výrobca: WEIBANG
Dostupnosť:
779,00 € , plus doprava
 
WEIBANG WB 506 SCVE 6in1 s pojazdom a 7 rýchlostnou prevodovkou RED LINE + elektro štart

Kosačka WEIBANG WB 506 SCVE 6in1 RED LINE + elektro štart je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom, vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasim. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6in1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou. Výhoda silného motora s rozvodom OHV s výkonom 6 HP a noža s veľkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazení do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žačí nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu. Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo WEIBANG v danej triede ponúka. Jedná sa o profesionálny silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 9,5 Nm - 166 ccm. Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete kedykoľvek a ktokoľvek bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motore nastavovať. Samostania veľmi ľahké elektrické naštartovanie zvládne bez problémov každy aj žena či starší človek. Ďalší profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku je možné pre ekonomické uskladnenie, ľahké čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zadné špeciálne pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravené madlá sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou tohtoročnej sezóny 2019 je špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu. 
 

POZOR - na všetky nami dodané výrobky WEIBANG, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Benzínový motor WEIBANG
Guličkové ložiská kolies ÁNO
Hmotnosť 43 kg
Materiál podvozku hrubostenná oceľ v úprave SMOOTH HARDNESS
Mulčovanie ÁNO
Nastavenie pracovnej výšky centálne, 20-70mm
Objem koša 70 l
Pracovný záber 510 mm
Štartovanie Elektrický štartér
Veľkosť kolies prednej 180mm
Veľkosť kolies zadnej 220mm
Vlastný pojazd ÁNO
Vyhadzovanie bokom ÁNO
Výkon motora 6 HP
Zadné vyhadzovanie ÁNO
Antivibračný systém ÁNO
Ukazovateľ naplnenia koša ÁNO
Rýchlosť pojazdu var. daná variátorom 3,0 – 4,4 km/hod.
Prevodovka celokovová variátorová prevodovka WEIBANG - 7 rýchlostí
Ovládanie otáčok motora NIE
Model motora 1P65FE-2, OHV 9,5 Nm-166 ccm
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.