Skleník KOMFORT 9000 STRONG

Kód: 402-002
ZADARMOZADARMO
Skleník KOMFORT 9000 STRONG
€775 / ks €645,83 bez DPH
Momentálne nedostupné (1 ks)
Možnosti doručenia
Špeciálna drážková konštrukcia skleníkov je vyrobená zo zosilnených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilov . Jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré ešte výrazne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku .

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Špeciálna drážková konštrukcia skleníkov je vyrobená zo zosilnených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilov . Jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré ešte výrazne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku . Oproti zastaranému drátkovému systému , ktorý sa už takmer veľmi nepoužíva , sa zároveň zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra a snehovej záťaži . Na presklenie je použité veľmi kvalitných tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek o sile 4-6 mm as UV slnečným filtrom .

Tento polykarbonát prešiel nemeckú certifikovanou skúšobňou TUV Rheinland , čo zaručuje vysokú kvalitu a stálosť polykarbonátových dosiek . Skleníkom tejto celej modelovej rady KOMFORT je zadarmo dodávaná masívna pozinkovaná základňa slúžiaca pre bezproblémové používanie skleníka aj bez pevného základu . Veľmi nadštandardné výška skleníka sa základňou 227 - 250 cm je koncipovaná pre bežných európskych užívateľov , ktorí majú radi dostatočný.

Podľa ktorých kritérií sme vyberali:

Skleníky sme vyberali veľmi starostlivo na základe podnetov zo strán užívateľov i potencionálnych zákazníkov a zároveň čerpali zo svojich skúseností a predajov tisícov skleníkov z minulých období .

Základom každého kvalitného polykarbonátového skleníku je pevná konštrukcia z eloxovaných hliníkových profilov o sile až 1,5 mm a kvalitné polykarbonát. Naše skleníky VeGA a Komfort sú osadené kvalitným tepelno - izolačným dvoustěnným komôrkovým polykarbonátom s UV slnečným filtrom o sile dosiek 4 a 6 mm. Kvalitu polykarbonátových dosiek použitých na skleníky potvrdzuje certifikát vystavený nemeckou certifikovanou skúšobňou TÜV Rheinland.

Ďalším podstatným stavebným bodom každého skleníku je konštrukčné spojenie polykarbonátových dosiek s hliníkovou nosnou konštrukciou. Skleníky VeGA a Komfort majú špeciálnu drážkovú konštrukciu, jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Oproti zastaranému drátkovému systému , ktorý sa už takmer veľmi nepoužíva, sa zároveň zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra a snehovej záťaži. Ku skleníkom je zdarma dodávaná masívna pozinkovaná základňa slúžiaca pre bezproblémové používanie skleníka aj bez pevného základu.

Veľmi nadštandardné výška skleníkov sa základňou 201 - 250 cm podľa modelov je koncipovaná pre bežných európskych užívateľov , ktorí majú radi dostatočný priestor a úžitkový komfort . Ďalej sme s výrobcom vyjednali úpravy pre navýšenie počtu okien na skleníkoch a zároveň priobjednali viac okien k jednotlivým modelom, kedy ako sami dobre viete, že správne a dostatočné odvetranie je tým podstatným bodom pestovateľského úspechu. Ďalším kritériom našich zákazníkov bola väčšia šírka skleníkov, preto sme sa rozhodli vyjsť týmto potrebám v ústrety a ponúkame modely rozšírené a to od 2440 do 2810 mm. 

Kovová základňa ZADARMO

 

VIAC INFORMACIÍ:

Plocha: 8.9 m2

Konštrukcia: Hliníková

Presklenie: Komôrkové polykarbonátové dosky sily 4 mm (dutinka) s UV filtrom

Základňa: áno

Ventilačné strešné okienko: 4x

Šírka dverí: 95 cm

Šírka: 2440 mm

Výška: 2270 mm

Výška dverí: 187 cm

Posuvné dvere: 2 x

Dĺžka: 3660 mm

Výška bočnej steny: 150 cm

Dodatočné parametre

Kategória: SKLENÍKY, PARENISKÁ
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Almao