Skleník VeGA 7000 STRONG

Kód: 402-007
ZADARMOZADARMO
Skleník VeGA 7000 STRONG
€625 / ks €520,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Špeciálna drážková konštrukcia skleníkov VeGA je vyrobená z eloxovaných hliníkových profilov o sile 1,5 mm. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku .

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Špeciálna drážková konštrukcia skleníkov VeGA je vyrobená z eloxovaných hliníkových profilov o sile 1,5 mm. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku . Oproti zastaranému drátkovému systému , ktorý sa už takmer veľmi nepoužíva , sa zároveň zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetru a snehovej záťaži.

Na presklenie je použité veľmi kvalitných tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm as UV slnečným filtrom . Tento polykarbonát prešiel nemeckú certifikovanou skúšobňou TUV Rheinland . Skleníkom tejto celej modelovej rady VeGA je zdarma dodávaná masívna pozinkovaná základňa slúžiaca pre bezproblémové používanie skleníka aj bez pevného základu . Výška skleníka sa základňou 201 - 207 cm je koncipovaná.

Podľa ktorých kritérií sme vyberali:

Skleníky sme vyberali veľmi starostlivo na základe podnetov zo strán užívateľov i potencionálnych zákazníkov a zároveň čerpali zo svojich skúseností a predajov tisícov skleníkov z minulých období.

Základom každého kvalitného polykarbonátového skleníku je pevná konštrukcia z eloxovaných hliníkových profilov o sile až 1,5 mm a kvalitné polykarbonát. Naše skleníky VeGA a Komfort sú osadené kvalitným tepelno - izolačným dvoustěnným komôrkovým polykarbonátom s UV slnečným filtrom o sile dosiek 4 a 6 mm. Kvalitu polykarbonátových dosiek použitých na skleníky potvrdzuje certifikát vystavený nemeckou certifikovanou skúšobňou TÜV Rheinland.

Ďalším podstatným stavebným bodom každého skleníku je konštrukčné spojenie polykarbonátových dosiek s hliníkovou nosnou konštrukciou . Skleníky VeGA a Komfort majú špeciálnu drážkovú konštrukciu , jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Oproti zastaranému drátkovému systému , ktorý sa už takmer veľmi nepoužíva , sa zároveň zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra a snehovej záťaži . Ku skleníkom je zdarma dodávaná masívna pozinkovaná základňa slúžiaca pre bezproblémové používanie skleníka aj bez pevného základu.

Veľmi nadštandardné výška skleníkov sa základňou 201 - 250 cm podľa modelov je koncipovaná pre bežných európskych užívateľov , ktorí majú radi dostatočný priestor a úžitkový komfort . Ďalej sme s výrobcom vyjednali úpravy pre navýšenie počtu okien na skleníkoch a zároveň priobjednali viac okien k jednotlivým modelom , kedy ako sami dobre viete , že správne a dostatočné odvetranie je tým podstatným bodom pestovateľského úspechu. Ďalším kritériom našich zákazníkov bola väčšia šírka skleníkov , preto sme sa rozhodli vyjsť týmto potrebám v ústrety a ponúkame modely rozšírené a to od 2440 do 2810 mm šírky 

 

 

 Kovová základňa ZADARMO

VIAC INFORMACIÍ:

Výška bočnej steny: 121 cm

Šírka: 1900 mm

Dĺžka: 3700 mm

Výška: 2070 mm

Výška dverí: 164 cm

Šírka dverí: 59 cm

Ventilačné strešné okienko: 4x

Základňa: áno

Presklenie: Komôrkové polykarbonátové dosky sily 4 mm (dutinka) s UV filtrom

Konštrukcia: Hliníková

Plocha: 7 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: