STIGA PARK PRO 900 AWX

Kód: 400-005
ZADARMOZADARMO
STIGA PARK PRO 900 AWX
€13 799 / ks €11 499,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
STIGA Park PRO 900AWX, ktorý ponúka vysoký výkon s vysokou trakciou a bezkonkurenčnú manévrovateľnosť, kombinuje prémiový motor Honda V-Twin s objemom 688 ccm s prevodovkou 4WD a kĺbovým systemom 50:50 s posilňovačom riadenia.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Tým čím sa STIGA Park PRO 900 AWX odlišuje od bežnýchj strojov na kosenie, je jeho kĺbový systém riadenia 50:50 a čelné žacie ústrojenstvo; kombinácia, ktorá za prvé optimalizuje manévrovateľnosť tým, že eliminuje akúkoľvek možnosť poškodenia zadnej časti stroja pri zatáčaní; a za druhé umožňuje kosiť oblasti, ktoré by bol ťažko prístupné s konvenčne konfigurovaným záhradným strojom.

Najvýkonnejší stroj v tejto rade, Park PRO 900 AWX, je vybavený prémiovým dvojvalcovým motorom Honda GXV 690 s objemom 688 cm, ktorý produkuje pôsobivých 16,5 kW (3200 ot./min) a ktorý vďaka svojmu usporiadaniu V-Twin a technológiu OHV ponúka plynulý výkon s nízkymi vibráciami, maximálnym krútiacim momentom, zníženými emisiami a vynikajúcou spotrebou paliva.

Park PRO 900 AWX bol skonštruovaný so starostlivou pozornosťou venovanou ergonómii a ľahkému použitiu - k dispozícii je elektromagnetická PTO spojka pre jednoduchú aktiváciu kosenia alebo príslušenstvo; ergonomické sedadlo s vysokým operadlom a opierkami pre pohodlné dokončenie časovo náročných úloh a použitím elektrického tlačidlá priamy výber z výšok kosenia (25-90 mm). Tiež vás poteší posilňovač riadenia s ktorým je kosenie takmer bez námahy.

Hydrostatický pohon ovládaný nožným pedálom prispieva k lepšej manévrovateľnosti tým, že umožňuje plynulé zrýchľovanie a spomaľovanie bez nutnosti ručného radenia zatiaľ čo pohon 4WD zaistí bezproblémový pohyb na svahoch a nerovnom alebo podmáčanom povrchu.
Je vybavený bočným prístrojovým panelom, ktorý umožňuje ľahký prístup ku všetkým ovládacím prvkom a sekacia hlava s praktickým systémom Quickflip, vďaka ktorému je zdvíhanie hlavy pre čistenie alebo jej odpojenie veľmi jednoduché a rýchle. Ťažné zariadenie je súčasťou balenia.

VIAC INFORMACIÍ:

Otáčky: 3200 rpm

Napätie baterky: 12 V

Pojazd: Pohon štyroch kolies

Pojazdová rýchlosť: 14 km/h

Sýtič: Manuál

Predné kolesá: 17x8.00-8

Palivová nádrž: 15 l

Olejova nádrž: 2.2 l

Maximálna plocha kosenia: 13000 m²

Značka motora: Honda

Model motora: GXV 690

Objem motora: 688 cm³

Batéria: 24 Ah

Výkon: 15.4 kW

Šírka záberu: 110 - 125 cm

Nastavenie pracovnej výšky: Elektricky

Prevodovka: Hydrostaticka

Pohon: Benzín

Zadné kolesá: 17x8.00-8

Svetlomety: LED

Dodatočné parametre

Kategória: Ridery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 270 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Almao