Upozorňujeme zákazníkov, že od 03. 07. 2024 do 12. 07. 2024 čerpáme dovolenku. Objednávky budú znovu vybavované od 15. 07. 2024.

TDKS

Kód: 409-002
ZADARMOZADARMO
TDKS
€510 / ks €425 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vozík sa špeciálne zníženým ťažiskom = vynikajúca vlastnosť pre jazdu v súprave so štvorkolkou. Nosnosť 300 kg. Slápěcí korba, vyklápacie a zároveň úplne odnímateľné zadné čelo = možnosť transportu dlhého materiálu. Neodpružená konštrukcia, povolená rýc

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Vozík sa špeciálne zníženým ťažiskom = vynikajúca vlastnosť pre jazdu v súprave so štvorkolkou. Nosnosť 300 kg. Slápěcí korba, vyklápacie a zároveň úplne odnímateľné zadné čelo = možnosť transportu dlhého materiálu. 
Neodpružená konštrukcia, povolená rýchlosť max 20 km / h 
Kolesá 145x70-8 na ložiskách
 
 
Ponúkame ucelenú radu kvalitných závesných vozíkov . Vozíky sú vyrobené špeciálne pre úžitkové stroje ATV ( štvorkolky ) . Je u nich kladený dôraz na nízku vlastnú hmotnosť , maximálnu možnú nosnosť a komfortné jazdné vlastnosti prispôsobené terénu , do ktorého je vozík určený .
Nosnosť vozíkov je od 250 do 500 kg . Niektoré typy majú sklápaciu korbu , ktorá je zaistená jednoduchým mechanizmom , otvárateľné a odnímateľné zadné čelo . Brzdeným typom čtyřkolkového vozíka je TRS 500-5 , ktorý je vybavený nátlakovú brzdou , ostatné vozíky sú nebrzdené .
Specilaitou medzi vozíky je ATV 4x4 s unikátnou odpruženou konštrukciou ( odpruženými polonápravami ) a schválením pre prevádzku na verejných komunikáciách = s ŠPZ ! ! ! Tento typ je vynikajúcim spojením funkčnosti v terénnych podmienkach i bezpečné a oficiálne jazdy v meste .
Všetky typy vozíkov sú pred lakovaním ostrenie technológiou tlakového tryskania materiálu , povrchová úprava je prevedená vysoko kvalitnou práškovou farbou ( RAL 9005 ) .
Štandardne dodávame vozíky vhodné ku všetkým úžitkovým štvorkolkám , ktoré sú vybavené ťažnou guľou ISO 50 , alebo na objednávku s čapmi závesom .

VIAC INFORMACIÍ:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: