Weibang WB 456 SC 6in1 s variabilným pojazdom RED LINE

Kód: 100-125
ZADARMOZADARMO
Weibang WB 456 SC 6in1 s variabilným pojazdom RED LINE
€449 / ks €374,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kosačka Weibang WB 456 SC 6in1 RED LINE je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Kosačka Weibang WB 456 SC 6in1 RED LINE je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 456 SC 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný silným motorom.

Výhoda silného motora s rozvodom OHV s výkonom 6 HP a nože s veľkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazenie do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 456 SC 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo Weibang v danej triede ponúka. Jedná sa o profeisonální silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 8,9 Nm - 159 ccm. Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motoru nastavovať. Samostané veľmi ľahké ručné naštartovanie zvládne bez problému každy aj žena či starší človek.

Ďalši profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou. Špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNES (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.
 

POZOR - na všetky nami dodané výrobky WEIBANG, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

VIAC INFORMACIÍ:

Vlastný pojazd: áno

Motor: WEIBANG 6 HP

Model motora: 1P65A-OHV 8,9 Nm - 159 ccm

Výkon motora: max. 6 HP

Šírka kosenia: 460 mm

Nastavenie pracovnej výšky: 20 - 70 mm

Veľkosť kolies prednej: 180 mm

Veľkosť kolies zadnej: 220 mm

Objem koša: 65 l

Guličkové ložiská kolies: áno

Podvozok: kvalitná oceľ

Štartovanie: ručné

Mulčovanie: áno

Bočné vyhadzovanie: áno

Zadné vyhadzovanie: áno

Variabilná rýchlosť pojazdu: var. daná motorom 3,0 - 4,4 km / hod.

Trecia spojka: áno

Ovládanie otáčok motora: áno

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové kosačky
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 36 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: