Weibang WB 506 SBV DOV 6in1 s pojazdom a 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou RED LINE

Kód: 100-159
ZADARMOZADARMO
Weibang WB 506 SBV DOV 6in1 s pojazdom a 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou RED LINE
€799 / ks €665,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Weibang WB 506 SBV DOV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, ...

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Kosačka WEIBANG WB 506 SBV DOV 6in1 RED LINE je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto stredne vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka WEIBANG WB 506 SBV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasim. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka WEIBANG WB 506 SBV 6in1 vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostný variátorový prevodov. Výhoda silného motora s výkonom 6 HP a noža s veľkými lopatami Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazení do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žačí nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky WEIBANG WB 506 SBV DOV 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu. Ďalším veľkým plusom je osvedčený americký motor B&S, jedná sa o silný motor s výkonom 5 HP a vysokým krútiacim momentom 9,5 Nm - 161 ccm. Ďalší profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná variátorová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku je možné pre ekonomické uskladnenie, ľahké čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zadné špeciálne pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravené madlá sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou tohtoročnej sezóny 2018 je špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu. 

POZOR - na všetky nami dodané výrobky WEIBANG, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

VIAC INFORMACIÍ:

Vlastný pojazd: ÁNO

Model motora: 750 DOV 9,5 Nm - 161 ccm

Motor: B&S

Maximálny výkon motora: 6 HP

Šírka kosenia: 510 mm

Nastavenie pracovnej výšky: centrálné, 20 - 70 mm

Veľkosť kolies prednej: 205 mm

Veľkosť kolies zadnej: 220 mm

Objem koša: 70 l

Ukazovateľ naplnenia koša: ÁNO

Guličkové ložiská kolies: ÁNO

Podvozok: hrubostenná oceľ v úprave SMOOTH HARDNESS

Štartovanie: ručné - READY START

Mulčovanie: ÁNO

Bočné vyhadzovanie: ÁNO

Zadné vyhadzovanie: ÁNO

Variabilná rýchlosť pojazdu: var. daná variátorom 3,0 - 4,4 km / hod.

Prevodovka: celokovová variátorová prevodovka 7 rýchlosti

Trecia spojka: ÁNO

Ovládanie otáčok motora: ÁNO

Ovládací panel na rukoväti: ÁNO

Ergonomicky mäkčená rukoväť: ÁNO

Hmotnosť: 43 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové kosačky
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 48 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: