BP 10

Kód: 181-028
ZADARMOZADARMO
BP 10
€339 / ks €282,50 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Čerpaný čistej vody z vrtov, studní, nádrží.Zásobovanie chát a rodinných domov vodou.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

 Hlubinné ponorné čerpadlo do studní a vrtov

 
Ak je hladina nižšie ako 9 m, je potrebné použiť hlbinné čerpadlo. Hlbinné čerpadlá ELPUMPS dokážu uspokojiť najrôznejšie potreby zákazníkov. Od ekonomickej a veľmi obľúbeného radu VP 300, kde je hlavným kritériom vynikajúca cena, až po modely s motorom 1 600 W a dopravnou výškou 80 m Pre zákazníkov, ktorí majú užšie vrty (od 100 mm) je k dispozícii model BP 18/3 a VP 300 s užším priemerom. Čerpadlo BP 3/3 môže byť dokonca vďaka novému dizajnu umiestnené do studne už od priemeru 90 mm. Model BP 1/4 je zase konštruovaný aj do studní s vyšším obsahom piesku vo vode. Plášte z nerezu, kvalitou materiál obežných kolies a špičkové motory sú zárukou veľmi dlhej životnosti. Modely radu BP sa samozrejme skladajú z dvoch častí, čo nielen výrazne uľahčuje akékoľvek servisné práce, ale pri vážnom poškodení čerpadla stačí vymeniť len tú poškodenú časť a nie celý stroj. Masívna liatinová závesné oká potom slúžia na spoľahlivé zaistenie stroja vo vrte. Ako príslušenstvo je možné objednať hydrokontrolu.
 
Možnosti využitia:
Čerpanie čistej vody z vrtov, studní, nádrží.
Zásobovanie chát a rodinných domov vodou.
Zásobovanie závlahových systémov, postrekovačov trávnikov, umývacích systémov a ďalších tlakových systémov vodou.
 
Technika:
Oproti podobnej konkurencii má model VP300 až dvojnásobnú hrúbku steny a plášť nie je vyrobený z plastu, ale z odolnej zliatiny hliníka. Ostatné modely majú plášť z akostnej európskej nerezovej ocele, zaisťujúci čerpadlu dlhú životnosť, jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad. Model BP 1/4 a 3/3 má mosadzné obežné koleso, odolné aj vo vode s vyšším obsahom piesku. Ostatné modely radu BP majú systém mnohostupňových obežných kolies - 10, 14 a 18 stupňov podľa označenia modelu.
Všetky modely radu BP sa skladajú z dvoch častí, oddelených inoxovým filtrom. Motorová časť s káblom a štandardne dodávanou elektrickou skrinkou je tak oddelená od hydraulickej časti. To významným spôsobom zjednodušuje prípadné servisné práce a šetrí náklady pre užívateľa v prípade, že jedna z častí je nenávratne poškodená a musí sa vymeniť. Motor je chránený tepelnou poistkou a pre prípad zablokovania obežných kolies i nadprúdovou ochranou.
 
 
 
 
Logo TUV       

VIAC INFORMACIÍ:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: