Elektrocentrála WEIBANG WB 3500 - S s rámom

Kód: 423-010
ZADARMOZADARMO
Elektrocentrála WEIBANG WB 3500 - S s rámom
€515 / ks €429,17 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia
Vybavená a výkonná elektrocentrála s ochranným rámom značky WEIBANG - nový vzhľad, kvalitné spracovanie, pohodlná a jednoduchá údržba. Tichý chod a kvalitné spracovanie to sú elektrocentrály WEIBANG.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Výkonná elektrocentrála WEIBANG WB 3500-S s ochranným rámom má tichý chod s nízkou hladinou hlučnosti 70 dB vo vzdialenosti 7m. Elektrocentrály WEIBANG sa môžu pýšiť priaznivou spotrebou paliva. Tento druh sortimentu odporúčame vlastniť z dôvodu, keď nastane výpadok elektrického prúdu. V tomto prípade elektrocentrála zafunguje ako náhradný zdroj energie. Počas pár okamihov ste schopní dostať svoju domácnosť, pracovisko, obytný automobil, karavan, kemp, tábor, oslavu, apod späť do prevádzky. Jednofázové elektrocentrály striedavého napätia nájdu svoje široké uplatnenie pri napájaní menších elektrických strojov, ručného náradia, elektroniky, na stavenisku, v dielni aj v domácnosti, pri záchranných zložkách alebo ako záložné zdroje pri prerušení dodávok elektrického prúdu v domácnosti alebo na pracovisku.

Tento model elektrocentrály je vybavený ochranným rámom, v ktorom je motor umiestnený a uložený v pružných silentblokoch. Vďaka tomuto uloženiu má elektrocentrála minimálne vibrácie. Elektrocentrály WEIBANG sa vyznačujú nízkou hladinou vibrácií, hlučnosťou a spotrebou. Sú vybavené automatickým bezpečnostným systémom na vypnutie pri poklese hladiny oleja na ochranu motora pred poškodením.

Na zaistenie vysoko kvalitného napájacieho prúdu je potrebná kvalitná regulácia napätia a výkonu. Podľa typu regulácie jednofázové elektrocentrály WEIBANG môžu napájať takmer celé spektrum spotrebičov od jednoduchého osvetlenia cez elektr

Systém AVR - jedná sa o systém automatického elektronického vyrovnávania napätia, ktoré svojou kvalitou výstupného napätia (vyhladenie do +/-5%) umožňuje napájať ako bežné spotrebiče, tak jemnú elektroniku.

Automatická kontrola oleja - jedná sa o elektronický systém kontroly hladiny oleja. V prípade, že hladina oleja dospeje do nízkeho stavu v kľukovej skrini, tak tento systém automaticky zastaví motor a tým zabráni jeho poškodeniu.

 

 

VIAC INFORMACIÍ:

Obsah valca: 210 ccm

Ochrana proti preťaženiu: ÁNO

Elektrický výstup: 2x 230V/50Hz AC, 1x 12V 8,3A DC

Počet fáz: 1

Výkon prevádzkový: 3,1 kW

Max. výkon: 3,5 kW

Rozmery: 59x48x47

Hmotnosť: 349 kg

Krytie: 3IP23

Kontrolka hladiny oleja: ÁNO

Hlučnosť: 70dB/7m

Štartovanie: ručné

Objem nádrže: 18 L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: