Upozorňujeme zákazníkov, že od 03. 07. 2024 do 12. 07. 2024 čerpáme dovolenku. Objednávky budú znovu vybavované od 15. 07. 2024.

Gardena SILENO minimo, 250 m² - Bluetooth®

Kód: 123-004
ZADARMOZADARMO
Gardena SILENO minimo, 250 m² - Bluetooth®
€699 / ks €582,50 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia
Výkonná robotická kosačka pre malé trávniky. Tichá, všestranná a inteligentne navrhnutá - to je robotická kosačka GARDENA SILENO minimo 250 m². SILENO city je ideálny pre menšie trávniky, pri sekaní ktorých poskytuje vysoký výkon a pohodlné kosenia.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Robotická kosačka SILENO minimo, 250 m² je tichá, všestranná a inteligentne navrhnutá - to je robotická kosačka GARDENA SILENO minimo 250 m². Sileno city je ideálny pre menšie trávniky, pri sekaní ktorých poskytuje vysoký výkon a pohodlné kosenie.

Pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® jednoducho vezmete svoj smartphone, zadáte veľkosť trávnika, požadované dni kosenia a preferovaný čas začatia. Vaša robotická kosačka vytvorí plán a je pripravená pracovať bez vyrušovania. Robotickú kosačku môžete pohodlne ovládať cez Bluetooth® až zo vzdialenosti 10 m.

Kosačka vypočíta optimálny čas kosenia trávy a aplikácie GARDENA Bluetooth® pomocou plánovacieho asistenta pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Vďaka mimoriadne tichému motoru má táto kosačka najlepšie nízku hladinu hluku vo svojej triede - len 57 dB (A) - a vy, ani vaši susedia ani nepostrehnete, že kosačka pracuje. Sofistikovaná funkcia CorridorCut vedie robotickú kosačku bez problémov pri sekaní v úzkych pasážach a tesných rohoch o šírke iba 60 centimetrov medzi ohraničujúcimi vodičmi.

CorridorCut dokonca naviguje vašu robotickú kosačku zo zložitých slepých uličiek. Robotická kosačka, vedená funkcií SensorControl, sama posúdi, ako často potrebuje váš trávnik úpravu, a vyrazí v správnu chvíľu presne podľa frekvencie v závislosti od rastu trávy. Váš šikovný malý pomocník kosí trávu čo najefektívnejšie. SILENO minimo kosí trávnik samostatne bez ohľadu na počasie, dážď alebo prudké slnko. Múdra robotická kosačka zaregistruje, že je pôda zamrznutá alebo je príliš mrazivo; pozastaví svoj program a počká, až mráz pominie. Kábel ohraničenia označuje kosačke šialený minimo plochu záhrady, ktorú treba kosiť. Podobne navádzací drôt spoľahlivo a plne automaticky smeruje robotickú kosačku do všetkých oblastí kosenia. Kosačka nebude mať problémy s prejazdom v úzkych priestoroch a dokonca ani sa svahy alebo sklonmi až do 35 percent. SILENO minimo možno ľahko vyčistiť záhradnou hadicou - jednoduchšie to už nemôže byť. Sekanie s kosačkou na trávu šialené minimo je tak jednoduché; len sa pohodlne usaďte, odpočívajte a nechajte malú robotickú kosačku vykonať ťažkú ​​prácu za vás. Budete sa diviť, ako ste to predtým bez nej zvládli robiť! Aplikácia GARDENA Bluetooth® vás intuitívne prevedie počiatočné inštaláciou. Váš trávnik bude vždy vyzerať úžasne dobre upravený pomocou šialený: inteligentný robotické kosačky. SILENO.

Inštalácia robotickej kosačky nie je v cene!!

Inštalácia robotickej kosačky zakúpenej v našom obchode - 330 Eur  (cena bez dopravy).

VIAC INFORMACIÍ:

Pracovná kapacita: 250 m² ±20%

Nabíjací systém: Automatický

Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 25 %

Systém kosenia 4 v 1: 3 pivoted cutting blades

Výška kosenia: 20 - 45 mm

Šírka záberu: 16 cm

Alarm: žiadny

PIN kód: áno

Senzor zvednutia: áno

Timer (časový spínač): áno

Typ rukoväte: Integrovaná

Kábel ohraničenia: 150 m

Skoby: 150 ks

Akumulátor: Lion

Doba nabíjania: 75 min

Priemerný čas kosenia: 70 min

Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 2.1 kWh

Dodatočné parametre

Kategória: ROBOTICKÉ KOSAČKY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: