Gardena Smart SILENO city, 250 m² - s aplikáciou GARDENA smart

Kód: 123-009
ZADARMOZADARMO
Gardena Smart SILENO city, 250 m² - s aplikáciou GARDENA smart
€999 / ks €832,50 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Smart robotická kosačka pre záhrady do 250 m² GARDENA Smart SILENO city! Vďaka GARDENA smart systému je vaša kosačka plne pripojená a so smart EasyApp Control sa môžete o svoju záhradu postarať, nech ste kdekoľvek.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Zažite, aké ľahké je sa starať o váš trávnik pomocou vašej chytré robotické kosačky: GARDENA Smart SILENO city! Vďaka GARDENA smart systému je vaša kosačka plne pripojená a so smart EasyApp Control sa môžete o svoju záhradu postarať, nech ste kdekoľvek.

Tento efektívny záhradny pomocník je obzvlášť tichý a pyšne ponúka najlepšiu úroveň hluku vo svojej triede, a to iba 57 db (A), takže si môžete v pokoji odpočívať a užívať si svoju záhradu, zatiaľ čo on robí ťažkú ​​prácu za vás. Sofistikovaná funkcie CorridorCut vedie robotickú kosačku bez problémov, keď kosí v úzkych priestoroch a malých rohoch od šírky iba 60 centimetrov medzi ohraničujúcimi vodičmi, teda v oblastiach, ktoré by ste zvyčajne museli ručne.

CorridorCut dokonca naviguje vašu robotickú kosačku zo zložitých slepých uličiek. Aplikácia GARDENA smart disponuje asistentom plánovanie, ktorý vám pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Robot sa drží vášho plánu, ale riadia sa funkcií SensorControl a sám posúdi, ako často váš trávnik potrebuje úpravu.

Začne pracovať presne podľa frekvencie v súlade s rastom trávy, takže tento efektívne malý záhradník ide do práce len vtedy, keď je to potrebné. Inovatívne funkcie Spot cutting, kosenie v špirále, umožňuje vašej kosačke smart SILENO city pracovať v ťažko prístupných oblastiach. Po ukončení práce sa smart SILENO city automaticky vráti domov do nabíjacej stanice.

Táto odolná kosačka na trávu je navrhnutá pre všetky ročné obdobia, je to skutočný hrdina automatického počasie a terénu. Robotická kosačka detekuje, či je pôda zamrznutá, a pozastaví svoj program, kým sa pôda nerozmrazia. Môže dokonca zvládnuť svahy a sklony až do 35 percent. Táto kosačka smart SILENO city má rad užitočných funkcií, ktoré môžete objaviť prostredníctvom aplikácie GARDENA smart.

EasyConfig vás prevedie inštaláciou, Auto Schedule znamená, že môžete veriť, že smart SILENO city vie, kedy a ako kosiť trávnik, a pomocou SmartHome môžete svoju smart SILENO city ovládať hlasom prostredníctvom virtuálneho asistenta Alexa. Knižnica rastlín vám navyše umožní objaviť všetko, čo potrebujete vedieť o svete rastlín. S našim smart radom GARDENA a smart SILENO city získate naozaj úplný smart zážitok: inteligentne robotické kosačky SILENO.

Inštalácia robotickej kosačky nie je v cene!!

Inštalácia robotickej kosačky zakúpenej v našom obchode - 330 Eur  (cena bez dopravy).

VIAC INFORMACIÍ:

Pracovná kapacita: 250 m² ±20%

Nabíjací systém: Automatický

Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 35 %

Systém kosenia: 3 otočné nože ostré ako britva

Výška kosenia: 20 - 50 mm

Šírka záberu: 16 cm

Hladina hluku: 58 dB(A)

Informačný panel: Monochromatický grafický displej 2,1”

Timer (časový spínač): áno

Typ rukoväte: Integrovaná

PIN kód: áno

Senzor zvednutia: áno

Kábel ohraničenia: 150 m

Skoby: 200 ks

Akumulátor: Lion

Doba nabíjania: 75 min

Priemerný čas kosenia: 65 min

Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 2 kWh

Dodatočné parametre

Kategória: ROBOTICKÉ KOSAČKY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: