Domov /

BP 18/3


Žiadne hodnotenie. Kód: 181-029
Čerpanie čistej vody z vrtov, studní, nádrží.Zásobovanie chát a rodinných domov vodou.
Dostupnosť:
369,00 € , plus doprava
 
BP 18/3

Hlbinné ponorné čerpadlo do studní a vrtov

Ak je hladina nižšie ako 9 m, je potrebné použiť hlbinné čerpadlo. Hlbinné čerpadlá ELPUMPS dokážu uspokojiť najrôznejšie potreby zákazníkov. Od ekonomickej a veľmi obľúbeného radu VP 300, kde je hlavným kritériom vynikajúca cena, až po modely s motorom 1 600 W a dopravnou výškou 80 m Pre zákazníkov, ktorí majú užšie vrty (od 100 mm) je k dispozícii model BP 18/3 a VP 300 s užším priemerom. Čerpadlo BP 3/3 môže byť dokonca vďaka novému dizajnu umiestnené do studne už od priemeru 90 mm. Model BP 1/4 je zase konštruovaný aj do studní s vyšším obsahom piesku vo vode. Plášte z nerezu, kvalitou materiál obežných kolies a špičkové motory sú zárukou veľmi dlhej životnosti. Modely radu BP sa samozrejme skladajú z dvoch častí, čo nielen výrazne uľahčuje akékoľvek servisné práce, ale pri vážnom poškodení čerpadla stačí vymeniť len tú poškodenú časť a nie celý stroj. Masívna liatinová závesné oká potom slúžia na spoľahlivé zaistenie stroja vo vrte. Ako príslušenstvo je možné objednať hydrokontrolu.

 

Možnosti využitia:

Čerpanie čistej vody z vrtov, studní, nádrží.

Zásobovanie chát a rodinných domov vodou.

Zásobovanie závlahových systémov, postrekovačov trávnikov, umývacích systémov a ďalších tlakových systémov vodou.

 

Technika:

Oproti podobnej konkurencii má model VP300 až dvojnásobnú hrúbku steny a plášť nie je vyrobený z plastu, ale z odolnej zliatiny hliníka. Ostatné modely majú plášť z akostnej európskej nerezovej ocele, zaisťujúci čerpadlu dlhú životnosť, jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad. Model BP 1/4 a 3/3 má mosadzné obežné koleso, odolné aj vo vode s vyšším obsahom piesku. Ostatné modely radu BP majú systém mnohostupňových obežných kolies - 10, 14 a 18 stupňov podľa označenia modelu.

Všetky modely radu BP sa skladajú z dvoch častí, oddelených inoxovým filtrom. Motorová časť s káblom a štandardne dodávanou elektrickou skrinkou je tak oddelená od hydraulickej časti. To významným spôsobom zjednodušuje prípadné servisné práce a šetrí náklady pre užívateľa v prípade, že jedna z častí je nenávratne poškodená a musí sa vymeniť. Motor je chránený tepelnou poistkou a pre prípad zablokovania obežných kolies i nadprúdovou ochranou.

Logo TUV      

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.