Domov / Stavba a dielňa

Elektrocentrála VeGA GK2500 s rámom


Žiadne hodnotenie. Kód: 423-005 Novinka Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Vybavená a výkonná elektrocentrála VeGA GK3800 s ochranným rámom - nový vzhľad, kvalitné spracovanie, pohodlná a jednoduchá údržba, tichý chod a kvalitné spracovanie.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
366,00 € , plus doprava
 
Elektrocentrála VeGA GK2500 s rámom

Elektrocentrála VeGA GK2500 s ochranným rámom má tichý chod s nízkou hladinou hlučnosti 66 dB vo vzdialenosti 7m. Elektrocentrály VeGA sa môžu pýšiť priaznivou spotrebou paliva. Tento druh sortimentu odporúčame vlastniť z dôvodu, keď nastane výpadok elektrického prúdu. V tomto prípade elektrocentrála zafunguje ako náhradný zdroj energie. Počas pár okamihov ste schopní dostať svoju domácnosť, pracovisko, obytný automobil, karavan, kemp, tábor, oslavu, apod späť do prevádzky. Jednofázové elektrocentrály striedavého napätia nájdu svoje široké uplatnenie pri napájaní menších elektrických strojov, ručného náradia, elektroniky, na stavenisku, v dielni aj v domácnosti, pri záchranných zložkách alebo ako záložné zdroje pri prerušení dodávok elektrického prúdu v domácnosti alebo na pracovisku.

Tento model elektrocentrály je vybavený ochranným rámom, v ktorom je motor umiestnený a uložený v pružných silentblokoch. Vďaka tomuto uloženiu má elektrocentrála minimálne vibrácie. Elektrocentrály VeGA sa vyznačujú nízkou hladinou vibrácií, hlučnosťou a spotrebou. Sú vybavené automatickým bezpečnostným systémom na vypnutie pri poklese hladiny oleja na ochranu motora pred poškodením.

Špecifikácia
Krytie IP23
Objem nádrže 15 L
Hlučnosť 66 dB/7 - 96 dB
Štartovanie ručné
Obsah valca 196 ccm
Typ motora GK200, 4-takt OHV, vzduchom chladený
Elektrický výstup 2x 230V/50Hz AC, 1x 12V 8,3A DC
Počet fáz 1
Ochrana proti preťaženiu ÁNO
Kontrolka hladiny oleja ÁNO
Hmotnosť 42 kg
Výkon prevádzkový 2 kW
Rozmery 59x44x45
Max. výkon 2,2 kW
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.