Domov / Infrasauny

INFRASAUNA DeLUXE 2200 CARBON-BT


Žiadne hodnotenie. Kód: 850-010
INFRASAUNA DeLUXE 2200 CARBON-BT je karbónové výhrevné teleso s výkonom 1900 W + 355 W podlahové kúrenie s vlnovou dĺžkou 5,6 - 15 mikrometrov a 8 ohrievačmi. Infrasauna je určená pre 2 osoby a je vyrobena z Kanadského jedlovca.
Výrobca: HealthLand
Dostupnosť:
1.445,00 € , plus doprava
 
INFRASAUNA DeLUXE 2200 CARBON-BT

INFRASAUNA DeLUXE 2200 CARBON-BT je karbónové výhrevné teleso s výkonom 1900 W + 355 W podlahové kúrenie s vlnovou dĺžkou 5,6 - 15 mikrometrov a 8 ohrievačmi. Infrasauna je určená pre 2 osoby a je vyrobena z Kanadského jedlovca.

Ak budete doma inštalovať infrasaunu do zimných záhrad, vonkajších pergol alebo iba do temperovaných miestností odporúčame vybrať infrasaunu s podlahovým karbónovým topidlem.Výrazmně sa zmenší nahrievací doba sauny a výrazne umocnia saunovací efekt

O aké žiarenie sa Prehľadný vnútorný digitálny ovládací panel a saunovací poriadok v slovenskom jazyku je štandardom pri všetkých infrasáun značky HealthLand. Ideálne rozmiestnenie vykurovacích panelov spoločne s přídavnýcm podlahovým panelom umocňuje saunovací efekt. Podlahový panel odstraňuje pocit studených nôh a chladu od "spodu" v prípade ak máte saunu umiestnenú v chladnom prostredí

 A čo to vlastne jedná  je to infračervené žiarenie?

Infrasauny sú úplne bezpečné zariadenia, ktorých žiarenie nemá nič spoločné s UV žiarením ani so žiarením nukleárnym. Infračervené (inak tiež nazývané tepelné) žiarenie - je žiarenie s vlnovou dĺžkou väčšou, ako je vlnová dĺžka viditeľného svetla. Infračervené lúče teda nevidíme, ale vnímame ich ako teplo.

 
Výhody infrasáun HealthLand
Vyháňa z tela jedovaté látky - detoxikácia. Toxíny, rovnako ako sodík, alkohol, nikotín, karcinogénne ťažké kovy a ortuť sa postupne hromadí v ľudskom tele. Infračervené teplo stimuluje potné žľazy, aby prečisťoval a detoxikovali pokožku.
 
Infrasauny s karbónovým ohrievačom vyžarujú infračervený lúč v širšom spektre ako infrasauny s keramickým ohrievačom, preto lepšie prehrievajú organizmus a sú účinnejšie! Vlnová dĺžka infračerveného lúča je 5,6 - 15 mikrometrov a je telom najlepšie absorbovaná. Infračervený lúč môže preniknúť 40 mm hlboko do ľudskej kože, tým dochádza k rezonanciu bunkových tkanív.
Drevená mriežka carbonového kúrenie - je oveľa efektívnejšie ponechať ruku či inú časť tela priamo na kúrenie, mriežka je príjemná na dotyk, teda aj viac bezpečná a pohodlná.
 
Infrasauny sú vyrobené z kvalitného Kanadského jedlovca. Vďaka chladnému kanadskému podnebiu drevo rastie pomalšie, má veľkú pevnosť, trvanlivosť a odolnosť proti škodcom a klimatickým podmienkam. Je to najlepší materiál používaný na výrobu sáun, vďaka svojej sile a odolnosti. 
infrasauny s karbónovým ohrievačom vyžarujú infračervený lúč v širšom spektre ako infrasauny s keramickým ohrievačom, preto lepšie prehrievajú organizmus a sú účinnejšie!
 
 
 
 
 
Špecifikácia
Počet osôb 2
Výkon 1650 W + 355 W podlahové kúrenie
Počet ohrievačov 8
Výška vonkajšia 1900 mm
Vykurovacie telesá karbónová
Vlnová dĺžka 5,6-15 um
Digitálny ovládací panel áno vnútorný
Farebná terapia áno
Osvetlenie áno vnútorné LED osvetlenie
Rádio MP3 prehrávač, FM / AM rádio, USB, SD memory card
Lonizátor áno
Podlahové kúrenie áno
Polička na nápoje áno
Teplotný senzor áno
Strešná ventilácia áno
Drevo Kanadský jedľovec
Dvere Celosklenené bezrámové
Hrúbka steny 50 mm
Šírka vonkajšia 1200 mm
Dĺžka vonkajšia 1000 mm
Hmotnosť 110 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.