Domov / Infrasauny

INFRASAUNA Economical 2002


Žiadne hodnotenie. Kód: 850-001
INFRASAUNA Economical 2002 je keramické a karbónové výhrevné teleso s výkonom 1600 W + 355 W podlahové kúrenie s vlnovou dĺžkou 5,6 - 15 mikrometrov a 6 ohrievačmi. Infrasauna je určená pre 2 osoby a je vyrovena z Kanadského jedlovca.
Výrobca: HealthLand
Dostupnosť:
979,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
INFRASAUNA Economical 2002
INFRASAUNA Economical 2002 je keramické a karbónové výhrevné teleso s výkonom 1600 W + 355 W podlahové kúrenie s vlnovou dĺžkou 5,6 - 15 mikrometrov a 6 ohrievačmi. Infrasauna je určená pre 2 osoby a je vyrovena z Kanadského jedlovca.
 
O aké žiarenie sa teda jedná a čo to vlastne je to infračervené žiarenie?
Infrasauny sú úplne bezpečné zariadenia, ktorých žiarenie nemá nič spoločné s UV žiarením ani so žiarením nukleárnym. Infračervené (inak tiež nazývané tepelné) žiarenie - je žiarenie s vlnovou dĺžkou väčšou, ako je vlnová dĺžka viditeľného svetla. Infračervené lúče teda nevidíme, ale vnímame ich ako teplo.
 
Výhody infrasáun HealthLand
Vyháňa z tela jedovaté látky - detoxikácia. Toxíny, rovnako ako sodík, alkohol, nikotín, karcinogénne ťažké kovy a ortuť sa postupne hromadí v ľudskom tele. Infračervené teplo stimuluje potné žľazy, aby prečisťoval a detoxikovali pokožku.
 
Infrasauny s karbónovým ohrievačom vyžarujú infračervený lúč v širšom spektre ako infrasauny s keramickým ohrievačom, preto lepšie prehrievajú organizmus a sú účinnejšie! Vlnová dĺžka infračerveného lúča je 5,6 - 15 mikrometrov a je telom najlepšie absorbovaná. Infračervený lúč môže preniknúť 40 mm hlboko do ľudskej kože, tým dochádza k rezonanciu bunkových tkanív.
Drevená mriežka carbonového kúrenie - je oveľa efektívnejšie ponechať ruku či inú časť tela priamo na kúrenie, mriežka je príjemná na dotyk, teda aj viac bezpečná a pohodlná.
 
Infrasauny sú vyrobené z kvalitného Kanadského jedlovca. Vďaka chladnému kanadskému podnebiu drevo rastie pomalšie, má veľkú pevnosť, trvanlivosť a odolnosť proti škodcom a klimatickým podmienkam. Je to najlepší materiál používaný na výrobu sáun, vďaka svojej sile a odolnosti. 
infrasauny s karbónovým ohrievačom vyžarujú infračervený lúč v širšom spektre ako infrasauny s keramickým ohrievačom, preto lepšie prehrievajú organizmus a sú účinnejšie!
 
 
 
 
Špecifikácia
Počet osôb 2
Výkon 1600 W + 355 W podlahové kúrenie
Počet ohrievačov 6
Vlnová dĺžka 5,6 - 15 mikrometrov
Vykurovacie telesá keramická + karbónová
Digitálny ovládací panel áno vnútorný
Osvetlenie áno vnútorné LED osvetlenie
Podlahové kúrenie áno
Teplotný senzor áno
Strešná ventilácia áno
Drevo Kanadský jedľovec
Dvere Celosklenené bezrámové
Šírka vonkajšia 1200 mm
Výška vonkajšia 1900 mm
Dĺžka vonkajšia 1000 mm
Hmotnosť 119 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.