Domov / Skleníky, pareniská

Skleník VeGA 7000 STRONG


Žiadne hodnotenie. Kód: 402-007 Akcia Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Špeciálna drážková konštrukcia skleníkov VeGA je vyrobená z eloxovaných hliníkových profilov o sile 1,5 mm. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku .
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
625,00 €
 
Skleník VeGA 7000 STRONG

Špeciálna drážková konštrukcia skleníkov VeGA je vyrobená z eloxovaných hliníkových profilov o sile 1,5 mm. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku . Oproti zastaranému drátkovému systému , ktorý sa už takmer veľmi nepoužíva , sa zároveň zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetru a snehovej záťaži.

Na presklenie je použité veľmi kvalitných tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm as UV slnečným filtrom . Tento polykarbonát prešiel nemeckú certifikovanou skúšobňou TUV Rheinland . Skleníkom tejto celej modelovej rady VeGA je zdarma dodávaná masívna pozinkovaná základňa slúžiaca pre bezproblémové používanie skleníka aj bez pevného základu . Výška skleníka sa základňou 201 - 207 cm je koncipovaná.

Podľa ktorých kritérií sme vyberali:

Skleníky sme vyberali veľmi starostlivo na základe podnetov zo strán užívateľov i potencionálnych zákazníkov a zároveň čerpali zo svojich skúseností a predajov tisícov skleníkov z minulých období.

Základom každého kvalitného polykarbonátového skleníku je pevná konštrukcia z eloxovaných hliníkových profilov o sile až 1,5 mm a kvalitné polykarbonát. Naše skleníky VeGA a Komfort sú osadené kvalitným tepelno - izolačným dvoustěnným komôrkovým polykarbonátom s UV slnečným filtrom o sile dosiek 4 a 6 mm. Kvalitu polykarbonátových dosiek použitých na skleníky potvrdzuje certifikát vystavený nemeckou certifikovanou skúšobňou TÜV Rheinland.

Ďalším podstatným stavebným bodom každého skleníku je konštrukčné spojenie polykarbonátových dosiek s hliníkovou nosnou konštrukciou . Skleníky VeGA a Komfort majú špeciálnu drážkovú konštrukciu , jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Oproti zastaranému drátkovému systému , ktorý sa už takmer veľmi nepoužíva , sa zároveň zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra a snehovej záťaži . Ku skleníkom je zdarma dodávaná masívna pozinkovaná základňa slúžiaca pre bezproblémové používanie skleníka aj bez pevného základu.

Veľmi nadštandardné výška skleníkov sa základňou 201 - 250 cm podľa modelov je koncipovaná pre bežných európskych užívateľov , ktorí majú radi dostatočný priestor a úžitkový komfort . Ďalej sme s výrobcom vyjednali úpravy pre navýšenie počtu okien na skleníkoch a zároveň priobjednali viac okien k jednotlivým modelom , kedy ako sami dobre viete , že správne a dostatočné odvetranie je tým podstatným bodom pestovateľského úspechu. Ďalším kritériom našich zákazníkov bola väčšia šírka skleníkov , preto sme sa rozhodli vyjsť týmto potrebám v ústrety a ponúkame modely rozšírené a to od 2440 do 2810 mm šírky 

 

 

 Kovová základňa ZADARMO

Špecifikácia
Výška bočnej steny 121 cm
Šírka 1900 mm
Dĺžka 3700 mm
Výška 2070 mm
Výška dverí 164 cm
Šírka dverí 59 cm
Ventilačné strešné okienko 4x
Základňa áno
Presklenie Komôrkové polykarbonátové dosky sily 4 mm (dutinka) s UV filtrom
Konštrukcia Hliníková
Plocha 7 m2
Stojí za pozornosť
Skleník VeGA 6000 STRONG Skleník VeGA 6000 STRONG Kód: 402-006 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
535,00 €
Detail
Skleník VeGA 5000 STRONG Skleník VeGA 5000 STRONG Kód: 402-005 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
475,00 €
Detail
Skleník VeGA 9500 STRONG Skleník VeGA 9500 STRONG Kód: 402-009 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
699,00 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.