Domov / Záhradné traktory / Záhradné traktory

Snapper RPX 310


Žiadne hodnotenie. Kód: 160-022 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Novinka
Záhradný traktor SNAPPER RPX 310 so zadným vyhadzovaním bol spolu s ďalšími typmi traktorov RPX uvedený na trh s radom vylepšení, vrátane štýlu, hydrostatickej prevodovky a vysoko výkonných motorov.
Výrobca: Snapper
Dostupnosť:
5.999,99 € , plus doprava
 
Nákup na splátky
Snapper RPX 310

Záhradný traktor SNAPPER RPX 310 so zadným vyhadzovaním bol spolu s ďalšími typmi traktorov RPX uvedený na trh s radom vylepšení, vrátane štýlu, hydrostatickej prevodovky a vysoko výkonných motorov. Rovnako ako motor Professional Series™ s výkonom 27 HP, ako aj celý stroj je vyrobený svetoznámou spoločnosťou Briggs& Stratton. Pohon traktora je riešený hydrostatickou prevodovkou Tuff-Torq®, ktorá poskytuje hladkú jazdu pre lepší užívateľský zážitok. Pohodlné sedadlo s operadlami ponúka obsluhe skvelý komfort pri používaní. Traktor vo svojej triede disponuje veľkým košom s objemom 350 l. Vďaka záberu sekacieho ústrojenstva so šírkou 107 cm je možné stroj využiť na kosenie veľkých a členitých plôch. Obsluha traktora určite ocenia aj objemnú 11 l palivovú nádrž umiestnenú za sedadlom vodiča, centrálne nastavenie výšky kosenia a palubnú dosku vrátane počítadla motohodín a paliva, tempomatu a pripomenutie údržby .
Za ďalšie prednosti je možné vyzdvihnúť nízky polomer otáčania a široké zadné pneumatiky pre ľahšiu manévrovateľnosť. Po kosení môžete stroj ľahko vyčistiť pripojením záhradnej hadice k umývaciemu portu. Oceľová kapota, oceľový predný nárazník a liatinová otočná predná náprava sú potom ďalším dôkazom kvality a dlhé životnosti stroja. Na všetky traktory od výrobcu Briggs & Stratton je poskytovaná nadštandardná 3-ročná záruka.

 

Špecifikácia
Motor Briggs & Stratton
Počet valcov 2
Pracovný záber 107 cm
Prevodovka hydrostatická Tuff Torq® K46
Hmotnosť 291 kg
Tempomat ÁNO
Počítadlo motohodín ÁNO
Výška strihu 45 - 90 mm
Nôž 2 x
Polomer otáčania 36 cm
Mulčovanie ÁNO
Výkon 27 HP
Objem koša 350 l
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.