Domov / Záhradný nábytok / Zostavy nábytku

Stolová skladacia zostava VeGA SET 6


Žiadne hodnotenie. Kód: 250-072
Stolová zostava 6 - tich stoličiek a stola z exotického , veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti . Určené do exteriérov , interiérov a pergolových priestor
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
275,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Stolová skladacia zostava VeGA SET 6

Stolová zostava 6 - tich stoličiek a stola z exotického , veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti . Určené do exteriérov , interiérov a pergolových priestor . Nie je vhodné pre používanie vo vlhkom prostredí bez vhodnej impregnácie . Rozmery stola : 135 x 80 x 74 cm . Rozmer stoličky : 50 x 53 x 83 cm .

Luxusný záhradný nábytok VeGA SET 6 - je vyrobený z tmavo červeného meranti . Meranti je označenie pre viac druhov drevín z rodu Shorea pochádzajúcich z juhovýchodnej Ázie . Meranti je najžiadanejším z tropických materiálov na výrobu záhradného nábytku . Táto drevina našla svoje uplatnenie ako v interiéri pre svoj dekoratívny vzhľad ( má unikátnu červenohnedú farbu vďaka ktorej na každom kuse nábytku dokonale vynikne kresba dreva ) , ale predovšetkým v exteriéri na výrobu záhradného nábytku , okien a dverí pre svoju vynikajúcu trvanlivosť , dlhú životnosť , vysokú tvrdosť a dobrú opracovateľnosť .
Nábytok predávaný spoločnosťou V - GARDEN sro patrí do značkovej kolekcie vyrobenej z najkvalitnejšej tmavo červené meranti o hustote okolo 650 kg/m3 . Nábytok je povrchovo upravený bezfarebným teakovým olejom . Vzhľadom k tomu , že nábytok je vyrobený z prírodného materiálu , je kresba dreva a jeho sfarbenie na každom kuse nábytku unikátna . Drevo meranti sa ošetruje teakovým olejom , ktorý ho chráni pred vysušením , vodou , škodcami alebo drobným poškodením .
Záhradný nábytok meranti sa vyznačuje atraktívnym dizajnom , robustnou a ergonomickou konštrukciou a precíznym spracovaním . Je vhodný ako pre domáce použitie, tak aj pre komerčné použitie , v priestoroch s prístupom verejnosti ( napr. hotely , reštaurácie , rekreačné strediská a pod . )
Nábytok je dodávaný v rozobratom stave zabalený do papierových kartónov s popisom tovaru v angličtine od výrobcu . Súčasťou dodávky je potrebný spojovací materiál , kovanie , imbusový alebo stranový kľúč a jednoduchý montážny návod .

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.