Domov /

Stolová zostava MONROO Vega 6


Žiadne hodnotenie. Kód: 250-004
Stolová zostava MONROO Vega 6
Dostupnosť:
490,00 € , plus doprava
 
Stolová zostava MONROO Vega 6
Luxusná masívna stolová zostava 6-tich kresiel a stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestor. Nie je vhodné pre používanie vo vlhkom prostredí bez vhodnej impregnácie. Možné priobjednať masívne podsedáky (hrúbka 6 cm) viď. ilustračný obrázok. Rozmery stola: 150 x 90 x 74 cm. Rozmer kresla: 59 x 63 x 86 cm.
 
Luxusné záhradné Nábytok meranti MONROE 6 - je vyrobený z tmavo červeného meranti. Meranti je označenie pre viac druhov drevín z rodu Shorea pochádzajúcich z juhovýchodnej Ázie. Meranti je najžiadanejším z tropických materiálov na výrobu záhradného nábytku. Táto drevina našla svoje uplatnenie ako v interiéri pre svoj dekoratívny vzhľad (má unikátnu červenohnedú farbu vďaka ktorej na každom kuse nábytku dokonale vynikne kresba dreva), ale predovšetkým v exteriéri na výrobu záhradného nábytku, okien a dverí pre svoju vynikajúcu trvanlivosť, dlhú životnosť, vysokú tvrdosť a dobrú opracovateľnosť.
Nábytok predávaný spoločnosťou V-GARDEN sro patrí do značkovej kolekcie vyrobené z najkvalitnejšej tmavočervené meranti o hustote okolo 650 kg/m3. Nábytok je povrchovo upravený bezfarebným teakovým olejom. Vzhľadom k tomu, že nábytok je vyrobený z prírodného materiálu, je kresba dreva a jeho sfarbenie na každom kuse nábytku unikátna. Drevo meranti sa ošetruje teakovým olejom, ktorý ho chráni pred vysušením, vodou, škodcami alebo drobným poškodením.
Záhradný nábytok Meranti MONROE 6 sa vyznačuje atraktívnym designom, robustnou a ergonomickou konštrukciou a precíznym spracovaním. Je vhodný ako pre domáce použitie, tak aj pre komerčné použitie, v priestoroch s prístupom verejnosti (napr. hotely, reštaurácie, rekreačné strediská a pod.)
Nábytok je dodávaný v rozobratom stave zabalený do papierových kartónov s popisom tovaru v angličtine od výrobcu. Súčasťou dodávky je potrebný spojovací materiál, kovanie, imbusový alebo stranový kľúč a jednoduchý montážny návod.
 
Luxusná masívna stolová zostava 6-tich kresiel a stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestor. Nie je vhodné pre používanie vo vlhkom prostredí bez vhodnej impregnácie. Možné priobjednať masívne podsedáky viď. ilustračný obrázok. Rozmery stola: 150x90x74 cm, Rozmer kresla: 59x63x86 cm
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.