Stolová zostava MERANTI VICTORIA SET 6

Kód: 250-002
ZADARMOZADARMO
Stolová zostava MERANTI VICTORIA SET 6
€649 / ks €540,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Stolová zostava MERANTI VICTORIA SET 6

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Luxusná masívna stolová zostava 6-tich kresiel a stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestorov.

Rozmery stola: 180 x 90 x 74 cm
Rozmer kresla: 61 x 64 x 87 cm

Ak chcete mať skutočne luxusný nábytok a ohromiť Vašich známych, priateľov alebo aj rodinu, zvoľte drevinu Meranti. Táto drevina Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou červenohnedou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou tvrdosťou a dlhou životnosťou. Nábytok z Meranti sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ sa o neho budete aj náležite starať, vydrží Vám veľa rokov.

Nábytok Meranti VICTORIA SET 6 je vyrobený z tmavo červeného meranti. Meranti je označenie pre viac druhov drevín z rodu Shorea pochádzajúcich z juhovýchodnej Ázie. Meranti je najžiadanejším ztropických materiálov na výrobu záhradného nábytku. Táto drevina našla svoje uplatnenie ako v interiéri pre svoj dekoratívny vzhľad (má unikátnu červenohnedú farbu vďaka ktorej na každom kuse nábytku dokonale vynikne kresba dreva), ale predovšetkým v exteriéri na výrobu záhradného nábytku, okien a dverí pre svoju vynikajúcu trvanlivosť, dlhú životnosť, vysokú tvrdosť a dobrú opracovateľnosť.
 
Meranti VICTORIA SET 6 patria do značkovej kolekcie vyrobenej z najkvalitnejšej tmavočervenej meranti s hustotou okolo 650 kg/m3. Nábytok je povrchovo upravený bezfarebným teakovým olejom. Vzhľadom na to, že nábytok je vyrobený z prírodného materiálu, je kresba dreva a jeho sfarbenie na každom kuse nábytku unikátne. Drevo meranti sa ošetruje teakovým olejom, ktorý ho chráni pred vysušením, vodou, škodcami alebo drobným poškodením.
Záhradný nábytok Meranti VICTORIA SET 6 sa vyznačuje atraktívnym dizajnom, robustnou a ergonomickou konštrukciou a starostlivým spracovaním. Je vhodný ako na domáce použitie, tak aj na komerčné použitie, v priestoroch s prístupom verejnosti (napr. hotely, reštaurácie, rekreačné strediská a pod.)

Nábytok je dodávaný v rozobranom stave zabalený do papierových kartónov s popisom tovaru v angličtine od výrobcu. Súčasťou dodávky je potrebný spojovací materiál, kovanie, imbusový alebo stranový kľúč a jednoduchý montážny návod. Kreslá sú dodávané v rozloženom stave.
 
Luxusná masívna stolová zostava 6-tich kresiel a stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestorov. Nie je vhodné na používanie vo vlhkom prostredí bez vhodnej impregnácie. Možno priobjednať masívne podsedáky so slnečníkom viď. ilustračný obrázok. Rozmery stola: 180x90x74 cm, Rozmer kresla: 61x64x87 cm

VIAC INFORMACIÍ:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: