Domov / Záhradná technika

VeGA 545 SXHE 7in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-104 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
VeGA 545 SXHE 7in1 s variabilným pojazdom a elektrickým štartovaním. Univerzálna kosačka o zábere 540 mm s vysokou kapacitou kosenia a je určená na veľké trávnaté plochy.Skeletom so záberom kosenia 54 cm. Poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV .
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
475,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA 545 SXHE 7in1 - s pojazdom

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!! - nákup bez rizika.

VeGA 545 SXHE 7in1 motorová kosačka s pojazdom a elektrickým batériovým štartovaním. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Motorová kosačka VeGA 545 SXHE je univerzálna kosačka o zábere 540 mm s vysokou kapacitou kosenia a je určená na veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 54 cm a poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 6 PS (HP) 174 ccm, batériovým štartovaním s 12 Volt. batérií s dobíjaním.

Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 7 in 1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 545 SXHE s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, a alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom i zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.

Veľké zadné pojazdové kolesá i predné kolesá sú uložené v oboustraných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou. Má ergonomické madlo s pogumovanou rukoväťou a masívne ovládací panel s ovládacími prvkami. Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žacie nôž a veľký kôš s ukazovateľom naplnenia, spolu so zaujímavou cenou, robia z tejto motorovej kosačky VeGA 545 SXHE s pojazdom jedničku vo vyššej triede kosačiek s pojazdom. Na kosačky VeGA sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky.

 
Špecifikácia
Guličkové ložiská kolies áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Benzínový motor Vega OHV
Hmotnosť 38 kg
Materiál podvozku oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky centrálne, 25-75mm
Objem koša 70 l
Objem nádrže 1,5 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 54 cm
Štartovanie ručné/ el. štartovanie 12V
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Variabilná rýchlosť pojazdu 3-4 km/h
Veľkosť kolies prednej 205mm
Veľkosť kolies zadnej 280mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 6 HP
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.