Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 537 SLCV 6in1 - s pojazdom a 7-rýchlostnou variátorovú prevodovkou


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-160
Kosačka Weibang WB 537 SLCV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, ...
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
605,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 3 Dni
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Weibang WB 537 SLCV 6in1 - s pojazdom a 7-rýchlostnou variátorovú prevodovkou

Kosačka Weibang WB 537 SLCV 6in1 RED LINE je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto stredne vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 537 SLCV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou. Výhoda veľa silného motora s výkonom 7 HP a nože s veľkými lopatami Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičová kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na nož kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazenie do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálne povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 537 SLCV 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie a najsilnejšie čo Weibang v tejto triede ponúka. Jedná sa o profeisonálný veľa silný motor rozvodu OHV s výkonom 7 HP a vysokým krútiacim momentom 10,5 Nm - 193 ccm. Ďalši profesionálný prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná variátorová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zad špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou zostává špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

Špecifikácia
Váha 47 kg
Vlastný pojazd áno
Model motora 1P70FA 10,5 Nm - 196 ccm
Motor Weibang 7 HP
Maximálny výkon motora 7 HP
Šírka kosenia 530 mm
Nastavenie pracovnej výšky 20 - 70 mm
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Objem koša 70 l
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok kvalitná oceľ
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Zadné vyhadzovanie áno
Prevodovka variátorová prevodovka 7 rýchlosti
Trecia spojka áno
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Stojí za pozornosť
STIGA COMBI 55 SVEQ H STIGA COMBI 55 SVEQ H Kód: 100-003 Novinka
770,00 €
Detail
STIGA TWINCLIP 50 SQ H STIGA TWINCLIP 50 SQ H Kód: 100-005 Novinka
809,00 €
Detail
STIGA COMBI 53 SEQ STIGA COMBI 53 SEQ Kód: 100-009 Novinka
590,00 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.