Domov / Stavba a dielňa

Invertorová elektrocentrála VeGA GK3500iS


Žiadne hodnotenie. Kód: 423-015 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Novinka
Moderná a výkonná elektrocentrála VeGA GK3500iS s invertorovou technológiou - kompaktná veľkosť, kvalitné spracovanie, tichý chod, jednoduchá údržba.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
729,00 € , plus doprava
 
Invertorová elektrocentrála VeGA GK3500iS

Invertorová elektrocentrála VeGA GK3500iS je kompaktná, ľahká, mobilná, ľahko sa prenáša vďaka integrovanej rukoväti a ľahko sa skladuje, má tichý chod s nízkou hlučnosťou 68 dB vo vzdialenosti 7m a veľmi priaznivú spotrebu, je výborným pomocníkom najmä v prípadoch, keď potrebujete prenosný generátor s vysoko kvalitnou a čistou sínusovkou. Ideálne je pre spoľahlivé napájanie prevádzkových nástrojov alebo zariadení v teréne alebo ako záložný zdroj energie na prekonanie výpadkov elektrickej energie. Medzi hlavné oblasti použitia invertorovej elektrocentrály radíme záhradu, domácnosť, dielňu, chatu, kancelárie, remeselníkov, záchranné zložky, osvetlenie, chladenie piva, kempovanie, karavaning, cestovanie, rybárčenie, kamerové systémy a mnoho ďalších. Široké využitie je podporené veľkou konektivitou pripojenia - 2x 230V, 1x 12V, 2x USB - predovšetkým pripojenie USB nie je v tejto kategórii obvyklé a rozširuje možnosti využitia.

Kvôli presnej elektronike táto kompaktná jednofázová kufríková elektrocentrála s invertorom dosahuje veľmi stabilné krivky výstupného napätia, za použitia najnovšej elektroniky a najmodernejšej technológie a mikroprocesorov zaistí transformáciu striedavého prúdu na jednosmerný a späť na striedavý. Motor je prepojený s alternátorom s AC-DC-AC invertorom, ktorý pretransformuje vysokofrekvenčný striedavý prúd na jednosmerný prúd a potom na elektrický prúd s konštantným napätím a frekvenciou. THD ≤2% dodáva elektronicky regulovanú pravidelnú krivku výstupného napätia a ponúka perfektný sínusový výstup. Invertorová technológia tým zaistí bezrizikové pripájanie chúlostivých elektronických prístrojov s vysokými nárokmi na kvalitu prúdu.

Invertorová elektrocentrála VeGA GK3500iS je vybavená niekoľkými bezpečnostnými a ochrannými prvkami. Ochranu proti preťaženiu zabezpečuje pri AC kontrola nadprúdovej ochrany meniča a pri DC kvalitná bezpoistková ochrana. Automatická kontrola hladiny oleja vďaka olejovému čidlu zaisťuje automatické vypnutie motora v prípade nízkej hladiny oleja. Ochrana proti preťaženiu generátora aj proti nízkej hladine oleja je indikovaná svetelnou signalizáciou.
Možnosť paralelného zapojenia
Spotreba: ≤450g/kWh
Prevádzková doba pri 50% zaťažení: 12 hod.
Prevádzková doba pri 100% zaťažení: 6,5 hod.

Príslušenstvo:
nabíjacie káble
kľúč na sviečku
skrutkovač

Špecifikácia
Max. výkon 3,5 kW
Výkon prevádzkový 3,2 kW
Počet fáz 1
Elektrický výstup 2x 230V/50Hz AC, 1x 12V DC 8,3A, 1x 5V DC 2,1A, 1x 5V DC 1A
Ochrana proti preťaženiu ÁNO
Typ motora GK163i, 4-takt OHV, vzduchom chladený
Obsah valca 163 cm³
Štartovanie ručné
Objem nádrže 8 L
Kontrolka hladiny oleja ÁNO
Hlučnosť 68 dB/7m - 92 dB
Krytie IP23
Hmotnosť 27 kg
Rozmery 50x43x61 cm
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.