Domov / Záhradný nábytok / Zostavy nábytku

Záhradná zostava IPAE FUJI DeLuxe set


Žiadne hodnotenie. Kód: 250-014
Nábytok IPAE FUJI DeLuxe má originálnu povrchovú štruktúru napodobňujúcu prírodný ratan. Ideálne pre pohodlné vonkajšie posedenie na vašej záhrade či terase.
Výrobca:
Dostupnosť:
269,00 € , plus doprava
 
Záhradná zostava IPAE FUJI DeLuxe set

Záhradný nábytok IPAE FUJI DeLuxe

Stolová zostava sa skladá z 2 pohodlných kresiel, lavice a stolíka vimitácii umelého ratanu s UV filtrom. Nábytok IPAE FUJI DeLuxe má originálnu povrchovú štruktúru napodobňujúcu prírodný ratan. Ideálne pre pohodlné vonkajšie posedenie na vašej záhrade či terase.

Veľmi ľahké zostavovanie a údržba. Vysoko odolné voči účinkom nepriaznivých poveternostných podmienok a UV žiareniu.

Rozmery kresla: 63x58x74 cm

Rozmery lavice: 121x58x74 cm

Rozmery stolíka: 60x47x42 cm

Polstre s hrúbkou 6 cm

Farba konštrukcie: antracit

Farba polstrov: šedá

Umelý ratan je moderný materiál s dlhou životnosťou a extrémnou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Keďže nevsakuje tekutiny, nedochádza pri ňom pri namočení k negatívnym procesom, ako to býva u dreveného záhradného nábytku. Jeho údržba je veľmi jednoduchá. Stačí ho iba opláchnuť prúdom studenej vody.

Vďaka svojej vysokej odolnosti proti vlhku je tento nábytok často používaný aj v miestnostiach s bazénom či vírivkou, kde vysoká vlhkosť zabraňuje použitiu prírodných materiálov. Umelý ratan je syntetické polyetylénové vlákno, z čoho vyplýva, že dážď pre neho neznamená žiadnu hrozbu. Na rozdiel od prírodných materiálov totiž pri bežnom používaní nepodlieha hnilobe a plesni a nenasiaka vodou. Ďalšou nespornou výhodou umelého ratanu je odolnosť proti slnku.

Nemusíte sa teda báť, že váš záhradný nábytok na slniečku popraská či vybledne. Všetky výrobky sú vyrábané v Taliansku a spĺňajú prísne európske normy pre kvalitné výrobky.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.