Skleník KOMFORT TITAN 8000 STRONG

Kód: 402-003
ZADARMOZADARMO
Skleník KOMFORT TITAN 8000 STRONG
€1 059 / ks €882,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Špeciálna drážková konštrukcia skleníkov je vyrobená zo zosilnených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilov . Jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré ešte výrazne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku .

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Špeciálna drážková konštrukcia skleníkov je vyrobená zo zosilnených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré ešte výrazne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Oproti zastaranému drátkovému systému, ktorý sa už takmer veľmi nepoužíva, sa zároveň zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra a snehovej záťaži. Na presklenie je použité veľmi kvalitných tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek o sile 4 - 6 mm as UV slnečným filtrom.

Tento polykarbonát prešiel nemeckú certifikovanou skúšobňou TUV Rheinland, čo zaručuje vysokú kvalitu a stálosť polykarbonátových dosiek. Skleníkom tejto celej modelovej rady KOMFORT je zadarmo dodávaná masívna pozinkovaná základňa slúžiaca pre bezproblémové používanie skleníka aj bez pevného základu . Veľmi nadštandardné výška skleníka sa základňou 227 - 250 cm je koncipovaná pre bežných európskych užívateľov.
 
Podľa ktorých kritérií sme vyberali:
 
Skleníky sme vyberali veľmi starostlivo na základe podnetov zo strán užívateľov i potencionálnych zákazníkov a zároveň čerpali zo svojich skúseností a predajov tisícov skleníkov z minulých období.
 
Základom každého kvalitného polykarbonátového skleníku je pevná konštrukcia z eloxovaných hliníkových profilov o sile až 1,5 mm a kvalitné polykarbonát . Naše skleníky VeGA a Komfort sú osadené kvalitným tepelno - izolačným dvoustěnným komôrkovým polykarbonátom s UV slnečným filtrom o sile dosiek 4 a 6 mm . Kvalitu polykarbonátových dosiek použitých na skleníky potvrdzuje certifikát vystavený nemeckou certifikovanou skúšobňou TÜV Rheinland .
 
Ďalším podstatným stavebným bodom každého skleníku je konštrukčné spojenie polykarbonátových dosiek s hliníkovou nosnou konštrukciou . Skleníky VeGA a Komfort majú špeciálnu drážkovú konštrukciu , jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku . Oproti zastaranému drátkovému systému , ktorý sa už takmer veľmi nepoužíva , sa zároveň zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra a snehovej záťaži . Ku skleníkom je zdarma dodávaná masívna pozinkovaná základňa slúžiaca pre bezproblémové používanie skleníka aj bez pevného základu . Veľmi nadštandardné výška skleníkov sa základňou 201-250 cm podľa modelov je koncipovaná pre bežných európskych užívateľov , ktorí majú radi dostatočný priestor a úžitkový komfort .
 
Ďalej sme s výrobcom vyjednali úpravy pre navýšenie počtu okien na skleníkoch a zároveň priobjednali viac okien k jednotlivým modelom , kedy ako sami dobre viete , že správne a dostatočné odvetranie je tým podstatným bodom pestovateľského úspechu. Ďalším kritériom našich zákazníkov bola väčšia šírka skleníkov , preto sme sa rozhodli vyjsť týmto potrebám v ústrety a ponúkame modely rozšírené a to od 2440 do 2810 mm šírky.

VIAC INFORMACIÍ:

Plocha: 7,9 m2

Konštrukcia: Hliníková

Presklenie: Komôrkové polykarbonátové dosky sily 6 mm (dutinka) s UV filtrom

Základňa: áno

Ventilačné strešné okienko: 2x

Šírka dverí: 90 cm

Výška dverí: 175 cm

Posuvné dvere: 2x

Výška: 2500 mm

Dĺžka: 2810 mm

Šírka: 2810 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Almao