Domov /

MPX 150 HL


Žiadne hodnotenie. Kód: 301-001
Profesionálná tlaková umývačka Michelin MPX 150 HL má motor s výkonom 2500 W je osadený indukčným s medeným vinutím, max tlak 150 bar, menovitý prietok 500 l/hod.
Dostupnosť:
1.319,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
MPX 150 HL

Výhody:

Kúpou akéhokoľvek produktu s logom Michelin získavate produkt, na ktorý môžete byť právom pyšní. Krásny vzhľad, užívateľská prívetivosť, prísna kontrola kvality, perfektný predajný aj popredajný servis alebo dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov sú dôležité benefity, ktoré si automaticky kupujete s každým výrobkom Michelin. Tlaková umývačka MPX 150 HL je profesionálna umývačka osadená špičkovými komponenty, s ktorými zvládnete všetky úlohy aj na profesionálnej úrovni. Umývačka je vybavená funkciou ohrevu vody. Ako palivo sa na ohrev vody používa nafta. Nádrž na naftu má objem 4 l Vertikálne oceľový bojler má dvojitú vykurovaciu špirálu. Chladenie vykurovacej špirály je zabezpečené nezávislým elektromotorom. Základňa je z kvalitného žiaruvzdorného materiálu. V prípade nedostatku vody vypne bezpečnostný spínač bojler z prevádzky. Stroj je vybavený dvomi nezávislými filtre - na vodu a dieselové palivo. V umývačke je zabudovaná funkcia nasávanie saponátu. Pre jednoduchú manipuláciu je stroj vybavený pohodlným madlom a veľkými kolesami, ktoré majú vzorku z ozajstnej gumy, takže si nikdy nepoškriabete ani citlivejšie podlahu a navyše je guma odolnejší aj proti pôsobeniu rôznych chemických látok a olejov. Motor s výkonom 2500 W je indukčný (bez uhlíkov, takmer bezúdržbový a veľmi tichý), má tepelnú ochranu a je osadený akostným medeným vinutím. Srdcom stroja je profesionálny kovové piestové čerpadlo s mosadznou hlavou a keramickými piestami a automatickým poistným ventilom. Umývačka je vybavená systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody.

Vďaka čisto profesionálnym komponentom a nastaviteľnému tlaku až 150 barov sa táto umývačka hodí na všetky náročnejšie práce v rôznych druhoch remeselných prevádzok, servisoch, gastronomických prevádzkach, predajniach automobilov, verejných a športových zariadeniach, technických službách, autodoprave, na farmách, v skleníkoch, staveniskách a podobne. Umývačka MPX 150 HL je navrhnutá pre častú a dlhotrvajúci záťaž.

Total stop system Total Stop System (TSS)

Výbava:

  • kovová striekacie pištole
  • predĺženie s nastaviteľnou tryskou (vysoký tlak, nízky tlak, rozprašovanie, vodné lúč)
  • 8 m hadica s oceľovou výstužou

Klikněte pro větší foto    

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.